Hliníková okna

Hliníková okna jsou vhodná pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domky.

V naší nabídce naleznete velké množství systémů z hliníku, které díky své výjimečné konstrukci umožňují vyrobit okna v nadstandardním rozměru. Dále máme v nabídce i systémy, které mají v profilu vetknutou vložku PIR, která u hliníkového okna pomáhá s výborným celkovým prostupem tepla. Nabízíme širokou nabídku hliníkových profilů.

Profil MB 45

Systém určený především pro výrobu vnitřních stavebních prvků – okna, pokladní boxy, předsíně, skříňky, dveře, příčky. Systém MB-45 může být využit ve vnějším prostředí, ale pouze pro prvky, které nevyžadují tepelné izolační vlastnosti.

Profil MB 60

Ideální na výrobu oken, dveří, předsíní, skříní a různých typů prostorových konstrukcí. Systém využívá profilovanou tepelnou rozpěrku z polyamidu vyztuženého skleněným vláknem.

Profil MB 86

Systém MB-86 je systém doporučený pro energeticky úsporné stavby. Vytváří velké konstrukční možnosti. Je robustní, odolný a je vynikající tepelný a akustický izolátor. Jeho použití umožní vyrobit dveře s výškou až 3 metry.

Máme mnoho dalších profilů v naší nabídce.

Spolupracujeme s těmito výrobci: