Interiérové dveře

V naší nabídce máme interiérové dveře do ocelové nebo obložkové zárubně.
Můžeme Vám nabídnout dveře v různých barvách a povrchových úpravách jako například fólie, CPL nebo dýha.

Akční set

Dveře + zárubeň + kování již od 3 200 Kč + DPH.

Další varianty dveří:

Posuvné dveře

Posuvné dveře se těší stále větší oblibě zejména díky praktičnosti. Jejich hlavní výhodou oproti klasickým otočným dveřím je úspora místa.  Na výběr je varianta posuvných dveří do pouzdra, kdy se dveře schovají do zazděného pouzdra. Druhou stavebně jednodušší variantou jsou posuvné dveře na zeď, které jsou zavěšené v garnýži a dají se umístit prakticky do každého interiéru. 

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře představují velmi elegantní řešení klasických otočných dveří, kdy je celé křídlo dveří vsazeno do zárubně a je s ní v zavřeném stavu v jedné rovině. Součástí kompletu bezfalcových dveří je speciální bezfalcová zárubeň, která je osazená skrytými panty seřizovatelnými až ve třech směrech, což při správné instalaci zajistí, že dveře hladce zapadnou do zárubně a vzniklá spára je po celém obvodu souměrná.

Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře dodávají interiéru lehkost a vzdušnost. Pro celoskleněné dveře se používá kalené bezpečnostní sklo o tloušťce 9–11 mm, které může být v průsvitném, průhledném nebo zcela neprůhledném provedení. Celoskleněné dveře a stěny se vyrábějí technologií pískování nebo z grafoskla (případně kombinací obou technologií).