EURO okna

Euro okna a obecně dřevěná okna, jsou už od nepaměti používané ve většině domů. Oproti dřívějším oknům jsou eurookna vyráběna z vícevrstvých lepených hranolů poskytujících celému oknu pevný rám, proto vynikají tvarovou stabilitou a rozměrovou stálostí. Díky tomu můžete eurookna použít jako řešení malých okýnek roubenky, i pro zasklení velkých ploch u teras, a to i u pasivních a nízkoenergetických staveb. Moderní okna jsou také osazena izolačními skly, a tak mají skvělé tepelně izolační vlastnosti.Nabízíme euro okna v dřevěných profilech EURO 78 (78 mm hloubka rámu i křídla), případně excelentní profil EURO 92 (92 mm hloubka rámu i křídla). Nabízíme velkou škálu barevného provedení, případně kombinaci barev dle vzorníku RAL.

EURO 78

Okna EURO 78 jsou revoluční produkt vyrobený z přírodních surovin. Trvanlivé dubové dřevo,
teplá borovice, exotické meranti nebo krásný sibiřský modřín dá interiéru jedinečný charakter.

Technologie zpracování našich oken je provedeno přesně podle evropských norem. Profily z lepeného napojovaného euro hranolu 3 nebo 4 vrstvého o tloušťce 78 mm. Standardní hliníkové thermookapnice jsou od předního dodavatele Aluron.

Tloušťka zasklení 24 až 40 mm. Je možné použít bezpečnostní vrstvené sklo, tvrzené a se zvýšenou zvukovou izolaci. Kování MACO MULTI-MATIC s pojistkou proti nesprávné manipulaci.

EURO 92

Okna Euro 92 mají největší a nejlepší hloubku rámu, jaká je aktuálně běžně dostupná na trhu.
Široký profil rámu umožňuje vynikající výsledky v rámci úspory tepelné a akustické. Okna využívají přírodní, pasivní energie umístěné v životním prostředí a zabraňují přirozenou cestou úniku tepla.

Profily z napojovaného 4 vrstvého dřeva o tloušťce 92 mm. Standardní hliníkové thermookapnice jsou od předního dodavatele Aluron. Tloušťka zasklení 48 až 54 mm. Je možné použít bezpečnostní vrstvené sklo, tvrzené a se zvýšenou zvukovou izolaci.