O nás

Jsme firma rodinného typu, zabývající se okny již od roku 1997. Původně jsme se věnovali prodeji a montáži tehdy oblíbených zdvojených dřevěných oken od českých výrobců. Postupem času, kdy se na českém trhu začaly objevovat první plastová okna, jsme se tímto produktem začali zabývat i my. Plastovým, dřevěným a hliníkovým oknům se věnujeme již více než 20 let. Máme bohaté zkušenosti, co se týče kvality, funkčnosti a spolehlivosti našich oken a dveří. Spolupracujeme s více než 50ti dodavateli nejen z České republiky, ale i Německa, Slovenska, Rakouska nebo Polska.

Aktuálně nabízíme více než 50 typů oken a dveří od různých výrobců a dodavatelů. Nabízíme komplexní služby od poradenství, přes dodávku a montáž našich výrobků, až po jejich servis a údržbu. Provádíme i servis oken a dveří, které nepochází z naší produkce.

Díky tomu, že jsme firma rodinného typu, a jde nám především o spokojenost našich zákazníků, setkáte se u nás s tím, že vám jako jedni z mála firem provedeme komplexní služby od zaměření, nabídky, montáže oken a dveří až po jejich servis. Žádné další firmy, všechny služby vám provede náš zkušený tým lidí. Díky tomu vždy víte, na koho se obrátit.

– Aktuálně máme více než 500 oken a dveří skladem.
– Jsme schopní dodat PVC okna a dveře do 24 hod. po celé ČR.
– Vyrobíme Vám okna na míru do 10 pracovních dnů.
– Poradíme Vám se správným výběrem naších produktů.

V naší kamenné prodejně si každý nalezne to své, od nejmodernějších plastových oken, po starší použité dveře a okna v rámci našeho bazaru (www.stavebnibazar.cz). Pro ty, kteří potřebují cokoliv na opravu, či stavbu, pro svou dílnu nebo zahradu, se návštěva naší prodejny jistě vyplatí.