Doplňky


K našim oknům Vám můžeme nabídnout celou řadu doplňků, které Vám zpříjemní život.
Mezi nejčastěji potřebnými doplňky jsou sítě, žaluzie, parapety, zamykací klika a mnoho dalšího.
Všechny tyto doplňky Vám rádi nabídneme k výběru našich oken a dveří nebo také pro stávající okna ve vašem bytě, domě.

Sítě

Jsou nejefektivnější ochranou před dotěrným hmyzem do Vašeho obydlí. Konstrukce sítě proti hmyzu je vyrobena z hliníku. Průniku hmyzu do obydlí zabraňuje síť – povětrnostním podmínkám odolné pogumované sklovlákno. I přesto, že u výrobků sítí proti hmyzu jde hlavně o funkci ochrany, nezanedbáváme přitom design hliníkového profilu. Díky široké nabídce různých typů okenních, dveřních sítí a barevné rozmanitosti najdete tu správnou síť pro Vaše okno. Nabízíme okenní sítě s úzkým rámečkem i širokým, v barvách standardních RAL a v široké škále dřevodekorů. Barvu síťoviny si můžete vybrat šedou, případně černou. Nabízíme i dveřní sítě, a to typ bezrámový, kdy se síť přes panty upevní přímo do rámu balkonových dveří nebo síť, která má svůj vlastní rám – tuto lze použít především do míst kde rám balkonových dveří je příliš “utopena” pod omítkou. Obě varianty sítí nabízíme včetně samozavíracích pantů, madélka a magnetů. Barevné varianty jsou stejné jako u okenních sítí.

Žaluzie

Jedná se důležitý doplněk k oknům, bez kterého si běžný život nelze prakticky představit. V sortimentu nabízíme několik typů žaluzií v různých designech a v téměř 100 typech barevných odstínů. Je možné si zvolit různé barvy nosníků i lamel v barvě RAL, případně si vybrat s několika dřevodekorů. Předností je i nízká ovládací síla při manipulaci se žaluzií. Celostinící žaluzie má otvory vzadu v lamelách, čímž se minimalizuje propouštění světla do interiéru. Jednoduchým systémem ovládání pomocí řetízkové žaluzie je možné velmi snadno regulovat intenzitu průniku světla do interiéru.  Jednoduchá montáž, cenová dostupnost a minimální údržba jsou ideálním řešením pro všechny interiéry. Pokud k tomu přidáme i širokou paletu odstínů barev nosných rámů a lamel, je zaručeno, že u nás najdete to, co pro Vaše okno hledáte a potřebujete.

Parapety

V oblasti venkovních parapetů nabízíme výběr z nejkvalitnějších řešení, která jsou na trhu dostupná. Na prvním místě se jedná o silnostěnné hliníkové parapety z taženého hliníku v šesti skladových barvách a s možností lakování do libovolných odstínů RAL. Tento sortiment je doplněn dalšími dvěma typy exteriérových parapetů a to parapety ohýbanými z barevně dokončeného hliníkového nebo pozinkovaného plechu.

Vnitřní parapety z naší produkce nabízí pestrou škálu možností pro vkusné a stylové dokončení Vašeho interiéru. K dispozici jsou na výběr interiérové parapety z kvalitního PVC nebo z dřevotřísky dokončené lamináty s vysokou odolností proti poškrábání. Oba tyto typy parapetů jsou skladem k dispozici v široké škále rozměrů a trendových barev.

Kliky

V naší nabídce naleznete i celou řadu klik a kovaní pro okna a dveře. Pro plastová okna Vám můžeme nabídnout třeba bezpečnostní kliku HOPPE SECUSTIC, kliku s klíčem nebo třeba s tlačítkem. U dveří máme v nabídce kování klika/koule, madla na dveře, samozavírač (brano) nebo například čtečku na otisk prstu a elektro zámek.