Vchodové dveře

PVC dveře

PVC dveře

Vchodové dveře patří mezi první věc, kterou vy a vaši známí uvidí. Proto je potřeba myslet na pěkný vzhled a samozřejmě bezpečnost. Naše plastové dveře máme ve 2 provedeních. Můžeme nabídnout dveře, které jsou rozdělení pomoci příček nebo plastové dveře s designovými výplněmi o tloušťce 24, 36 nebo 48 mm. Ke dveřím máme navíc mnoho doplňku jako například: kovaní klika/koule, madlo, samozavírač (brano) a mnoho dalšího.

PVC DVEŘE

Dveře rozdělené pomocí příček z vás udělají tvůrce vašich dveří. Můžete si dveře rozdělit podle své chuti. Na výběr je více než 40 možností provedení. Ke dveří můžete zvolit několik tlouštěk výplní nebo ornamentních skel.

PVC DVEŘE S VÝPLNÍ

Kolekce dveřních panelů EkoLine tvoří vkusný doplněk každé domácnosti. Díky moderním vzorům, velkému výběru doplňků a široké paletě barev si každý najde svůj oblíbený model Ekoline. Každý z nich je dostupný ve verzi: plastové nebo hliníkové. Moderní technologie použité při výrobě zaručují vysokou odolnost proti působení venkovních podmínek a snadnou údržbu.

– Více než 50 typů výplní
– Panely jsou vyrobené z desek HPL nebo hliníkového plechu
– Nabízené tloušťky panelu: 24, 36 nebo 48mm
– Dveře z desek HPL jsou opatřené fólií
– Pro výplň 24 mm – prosklení s použitím bezpečnostního skla zvenku
– Pro výplně 32 – 48 mm – prosklení z bezpečnostního skla z obou stran
– Minimální/maximální rozměry závisí na modelu a základním materiálu
– Volitelné ozdoby: slícované ozdoby z nerezové oceli, rýhované panely

Díky použití unikátní dveřní výplně EkoLine mají panely velmi dobrou tepelnou a zvukovou izolaci. Všechny panely jsou vybavené paketem s bezpečnostním sklem. Ozdoby z nerezové oceli jsou slícované s povrchem pro usnadnění údržby a čištění. Jednotlivé modely mají také frézovaný ozdobný vzor. Vyberte si svůj oblíbený model Ekoline!